Custom Choppers Slovakia - cestovná agentúra

Farma Galambos

Ponúkame ubytovanie na farme Galambos iba 40km od Bratislavy. Možnosť usporiadať rôzne spoločenské akcie ako sú rodinné oslavy, zabíjačka. Vhodné tiež pre firemné akcie, teambuilding, netradičné vianočné večierky.

UBYTOVANIE
Farma disponuje izbami na prízemí 2x štvorlôžková, 1x dvojlôžková s vlastnou kúpeľňou a toaletou, plne vybavená kuchyňa, jedáleň, 2x priestranná kúpeľňa s toaletou. Na poschodí 2x päťlôžková izba s vlastnou kúpeľňou a toaletou, priestranná hala so sedačkou + dvoma posteľami. V pivnici sa nachádza sauna a prekrásna vínna pivnica plne zásobená kvalitným maďarským vínom. Mysleli sme aj na fajčiarov ktorý majú možnosť využívať fajčiarsky kútik priamo v pivnici.

AKTIVITY
Farma končí mŕtvym ramenom Dunaja, na ktorom je možné člnkovať sa, chytať ryby a v lete sa kúpať. V zadnej časti sa nachádza veľký altánok ktorý ponúka možnosť posedenia pri grilovačke, opekaní slaninky ako aj kúpanie vo vonkajšej kadi s horúcou vodou. K dispozícii sú spoločenské hry, petang a šípky. V blízkosti sa nachádza cyklistický chodník a v 12 km vzdialenom Mosonmagyarovári sa nachádzajú termálne kúpele. Na deti čaká množstvo zvieratiek ( poník, ovečky, kačice, husi, zajačiky....)

STRAVOVANIE
Na požiadanie Vám upečieme prasiatko, jahňa. Zabezpečíme Vám domáce raňajky – všetko z výrobkov dopestovaných a dochovaných na farme. ( domáce vajcia, slaninka, klobáska ...)


Parking Parkovisko je priamo na farme v uzavretom objekte.

„Vyžaduje veľa odvahy opustiť známe a zdanlivo bezpečné a osvojiť si niečo nové. Ale v tom, čo už nie je zmysluplné, nie je skutočne žiadna istota. Viac istoty je v dobrodružstve a vzrušení, pretože v pohybe je život a v zmene je sila.“

Chceme sa poďakovať za pekný výjazd, poskytované služby. Užili sme si to a šťastne sme sa vrátili domov.
S pozdravom Jojo a Iva.

13.5.2018
Výjazd České Švajčiarsko.

« Viac »