Custom Choppers Slovakia - cestovná agentúra

Pivný trojboj

22.6. - 25.6.2017

Koleso a pivo. To sú vraj dva najväčšie objavy v celej histórii ľudstva. Ak s nami súhlasíte tak práve pre Vás je tu výjazd PIVNÝ TROJBOJ I.

Hovorí sa, že najkrajší pohlaď na svet je z konského chrbta, motorkári však vedia, že ten najkrajší pohľad je zo sedadla Vášho dvojkolesového tátoša.

Pivo pomáha telo chrániť pred vysokým tlakom, infarktom či mozgovou príhodou. Podporuje zvýšenie hladiny dobrého cholesterolu v krvi a pôsobí preventívne proti cukrovke. Pitie piva ďalej prospieva obličkám a pomôže vám zbaviť sa obličkových kameňov. Pivo zároveň podporuje chuť do jedla, preto by nemalo chýbať na žiadnych hodoch. Pokiaľ máte problém so stresom a nespavosťou, aj tu vám pivo pomôže. Upokojí vás a spánok príde rýchlejšie. 

Na zdravie priatelia   

 

PROGRAM:

Milovníci piva a pohodovej jazdy sa majú na čo tešiť. Počas štyroch dní prejdeme približne 1200 km. Podľa záujmu absolvujeme prehliadky pivovarov s ochutnávkou vybraných druhov pív. Navštívime pivovarskú reštauráciu v Plzni, Českých Budějoviciach a Čiernej Hore. Pochutnáme si na lahodnom pivku a výbornej Českej kuchyni.

 

UBYTOVANIE:

PLZEŇ- penzión sa nachádza v historickom centre Plzne, ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a každý deň raňajky formou bufetu. Námestie Republiky je vzdialené len pár krokov. Penzión má izby so satelitnou TV a vlastnou kúpeľňou. Niektoré majú aj obývací priestor a každá z nich je prakticky zariadená. Pivovar Plzeňský Prazdroj sa nachádza necelých 7 minút chôdze od penziónu. Okolité zastávky autobusov a električky poskytujú spojenia do celého mesta.

ČESKÉ BUDEJOVICE - rodinný hotel sa nachádza v rezidenčnej štvrti Českých Budějovíc, 15 minút chôdze od historického centra mesta a ponúka tradičnú českú reštauráciu s veľkou terasou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby sú zariadené v teplých farbách s hnedým dreveným nábytkom. Ich súčasťou je vlastná kúpeľňa a satelitná TV s plochou obrazovkou. K príjemne zariadeným spoločným priestorom hotela patria bar a salón. V záhrade, ktorá hotel obklopuje, je  k dispozícii gril.

ČERNÁ HORA – LYSICE - hotel sa nachádza v centre mestečka Lysice a ponúka izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou. Zámok Lysice je vzdialený iba 300 metrov. Všetky izby sú vybavené minibarom a majú kúpeľňu so sprchovacím kútom. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hostia môžu relaxovať v záhrade alebo si posedieť pri poháriku v bare. V hotelovej reštaurácii sa podávajú pokrmy českej a medzinárodnej kuchyne. Vonkajší bazén sa nachádza 400 metrov od hotela.

V cene ubytovania je zahrnuté:

 • Raňajky
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • Parkovisko

 

Cena výjazdu bez vstupov na prehliadky pivovarov.

Cena výjazdu pre členov V.I.P. Club

 • 193 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

Cena výjazdu pre členov BONUS Club

 • 199 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

Cena výjazdu:

 • 203 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

 

Cena výjazdu so vstupmi na prehliadky pivovarov.

Cena výjazdu pre členov V.I.P. Club

 • 210 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

Cena výjazdu pre členov BONUS Club

 • 216 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

Cena výjazdu:

 • 220 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

 

 Zahŕňa:

 • 3 x ubytovanie v penzióne a hoteloch v dvojlôžkovej izbe
 • mestskú daň (za osobu a noc)
 • asistenčnú službu – v prípade potreby je pripravené auto, ktoré Vás aj Váš motocykel bezpečne privezie domov (PHM nie je v cene)
 • služby doprovodu
 • organizáciu
 • program
 • realizáciu výjazdu
 • Doplatok za jednolôžkovú izbu: 55 Eur

Každý účastník výjazdu získava bonus v podobe ochutnávky piva a chutnej večere v pivovarníckej reštaurácii Plzeňský Prazdroj, v reštaurácii Budějovický Budvar a v  reštaurácii Černá Hora.

Minimálny počet účastníkov je 10 osôb. V opačnom prípade sa výjazd neuskutoční.

Rezervácia je potvrdená uzavretím zmluvy o výjazde a úhrade zálohy vo výške 50 % z ceny výjazdu do 12.6.2017, cena výjazdu pri rezervácií po tomto termíne bude kalkulovaná individuálne. 

Pivný trojboj 2015 Video
Pivný trojboj 2014
Pivný trojboj 2015
Pivný trojboj 2015
Pivný trojboj 2015
Pivný trojboj 2015

 

„Vyžaduje veľa odvahy opustiť známe a zdanlivo bezpečné a osvojiť si niečo nové. Ale v tom, čo už nie je zmysluplné, nie je skutočne žiadna istota. Viac istoty je v dobrodružstve a vzrušení, pretože v pohybe je život a v zmene je sila.“

Chceme sa poďakovať za pekný výjazd, poskytované služby. Užili sme si to a šťastne sme sa vrátili domov.
S pozdravom Jojo a Iva.

13.5.2018
Výjazd České Švajčiarsko.

« Viac »

Alpské dobrodružstvo I.

18.7. - 21.7.2019
Uzávierka: 2.7.2019

Viac info