Custom Choppers Slovakia - cestovná agentúra

Motorkárska lyžovačka

17.1. - 22.1.2017

Pre milovníkov lyžovania, snehu a nádherných  zjazdoviek sme pripravili MOTORKÁRSKU  LYŽOVAČKU v prekrásnom prostredí Dolomitov.

Zažite tú pravú alpskú atmosféru v  Cortina D´Ampezzo – kráľovnej talianskych Dolomitov.

Je to  zimné olympijské stredisko ležiace v kotline obklopené na každej svetovej strane jednou trojtisícovkou. Priamo z moderného mestečka vyrážajú kabínky do lyžiarskych kotlín. Ostatné areály sú prístupné miestnymi skibusmi. Najvyššie položené zjazdovky pokrýva sneh až do mája. K dispozícii sú upravené trate, alebo voľné svahy všetkých možných obtiažností. Lyžiarskych terénov je v Cortine a okolí toľko, že týždeň nemusíte použiť rovnakú trasu. Spolu 155 km zjazdoviek v niekoľkých areáloch, ktoré sú čiastočne prepojené a každý z nich rozhodne stojí za celodenný zážitok.

 

PROGRAM:

Lyžovanie, oddych, zábava s dobrou partiou.

 

UBYTOVANIE: 

 Hotel sa nachádza v priesmyku Falzarego, v blízkosti troch obľúbených lyžiarskych stredísk: Cortina, Alta Badia a Arabba. Útulné izby majú drevené podlahy a stropy s drevenými trámami. Vybavené sú TV a telefónom. Ich súčasťou je vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov. Vo verejných priestoroch hotela môžete zdarma využívať Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je bezplatné parkovanie a raňajkový bufet každé ráno. V reštaurácii sa podávajú jedlá talianskej kuchyne.  V hoteli je k dispozícii požičovňa lyží a  kyvadlový skibus. Do mesta Cortina d'Ampezzo sa dostanete autom za 30 minút. 

V cene ubytovania je zahrnuté:

 • Raňajky
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • Parkovisko

 

Cena výjazdu:

 • 259 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

 

Zahŕňa:

 • ubytovanie na 5 nocí v prekrásnom horskom prostredí Dolomitov, v dvojlôžkovej izbe
 • miestnu dať za osobu/noc
 • organizáciu
 • program
 • realizáciu zájazdu
 • Doplatok za jednolôžkovú izbu: 90 Eur
 • V prípade záujmu zabezpečíme odvoz, + 50 Eur /osoba.

 Minimálny počet účastníkov je 10 osôb. V opačnom prípade sa výjazd neuskutoční.

Rezervácia je potvrdená uzavretím zmluvy o výjazde a úhrade zálohy vo výške 50 % z ceny zájazdu do 25. 12.2016, cena výjazdu pri rezervácií po tomto termíne bude kalkulovaná individuálne.

 

Motorkárska lyžovačka 2015
Arabba
Cortina d'Ampezzo
Dolomiti
Cortina d'Ampezzo
Alta Badia

„Vyžaduje veľa odvahy opustiť známe a zdanlivo bezpečné a osvojiť si niečo nové. Ale v tom, čo už nie je zmysluplné, nie je skutočne žiadna istota. Viac istoty je v dobrodružstve a vzrušení, pretože v pohybe je život a v zmene je sila.“

Chceme sa poďakovať za pekný výjazd, poskytované služby. Užili sme si to a šťastne sme sa vrátili domov.
S pozdravom Jojo a Iva.

13.5.2018
Výjazd České Švajčiarsko.

« Viac »

Alpské dobrodružstvo I.

18.7. - 21.7.2019
Uzávierka: 2.7.2019

Viac info