Custom Choppers Slovakia - cestovná agentúra

Montenegro tour

8.7. - 15.7.2017

Nádherné národné parky s krásnymi prírodnými scenériami. To je  letný výjazd MONTENEGRO TOUR 2017.

Čiernohorská krajina ponúka mnohopočetné pláže, morské zálivy, zátoky a pobrežia, o ktorých už dlho snívate. Krása najjužnejších fjordov sveta, zátoky Boky Kotorskej ako aj pláže sú obkolesené vápencovými pohoriami Lovcenu či Orjenu. Pohoria, najvyššie položené kopce ako Durmitor, Bjelasica, či Visitor s ich skrytými jazerami, lúkami a lesmi, ostrými vrcholmi, rôznorodá flóra a fauna a dych vyrážajúce rieky, to všetko je súčasťou tohto nádherného kraja.

 

PROGRAM:

Výjazd má osem dní, počas ktorých prejdeme približne 2400 km. Prvú noc na ceste do letoviska Sutomore prenocujeme v Sarajeve. Sarajevo je nádherné mesto s nádychom orientu. Trh Baščaršija má množstvo romantických uličiek, maličké obchodíky s množstvom ručne vyrobených suvenírov. Večer si pozrieme mesto a zájdeme do Sarajevského pivovaru. V Sutomore budeme ubytovaní priamo pri nádhernej pláži. Prevezieme sa národným parkom Durmitor, pokocháme sa zákrutami ako aj čarovnou prírodou. Cestou naspäť si pozrieme Mostar, ktorý dýcha tajuplnou vôňou orientu, patrí ku skvostom Bosny a Hercegoviny.

 

UBYTOVANIE: 

Sarajevo - hotel sa nachádza v Sarajeve, 700 metrov od bazáru Baščaršij a fontány Sebilj. V hoteli je reštaurácia a spoločný salónik. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch ubytovacieho zariadenia a súkromné parkovisko na mieste. Všetky izby majú koberec a ponúkajú káblovú TV, priestor na posedenie a súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo so sprchovacím kútom. K dispozícii sú papuče a bezplatné toaletné potreby. Za príplatok hotel ponúka kúpeľné a wellness centrum s krytým bazénom a vírivkou a možnosť objednania masáže.

Sutomor - toto ubytovanie sa nachádza 1 km od centra mesta a iba 450 metrov od kamienkovej pláže. Ponúka vám záhradu, gril, reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované a majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a balkón alebo terasu s výhľadom na more. Súčasťou vybavenia niektorých izieb je i malá chladnička. V hotelovej reštaurácii s terasou si môžete každý deň vychutnať raňajky formou bufetu.

Banja Luka -  izby s moderným interiérom, sú vybavené satelitnou LCD TV a niektoré majú balkón. Každá izba  má vlastnú kúpeľňu. Bezplatné Wi-Fi  pripojenie na internet vo verejných priestoroch, Hostia majú prístup do sauny a fitnes centra. V reštaurácii sa podávajú jedlá  miestnej  kuchyne.

 V cene ubytovania je zahrnuté:

 • Raňajky
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • Parkovisko

 

Cena výjazdu pre členov V.I.P. Club

 • 474 Eur / osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

Cena výjazdu pre členov BONUS Club

 • 489 Eur / osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

Cena výjazdu:

 • 499 Eur / osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

 

Zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie v 3* hoteloch v dvojlôžkovej izbe
 • mestskú daň (za osobu a noc)
 • pitný režim počas jazdy
 • občerstvenie počas jazdy
 • služby doprovodu
 • organizáciu
 • program
 • realizáciu výjazdu
 • sprievodné vozidlo Mercedes Viano, ktoré je vybavené zariadením na menšie opravy počas výjazdu, možnosť odvozu nepojazdného motocykla ako aj motocyklistu v prípade zdravotných komplikácií, technických problémov.
 • Doplatok za jednolôžkovú izbu: 115 Eur

Minimálny počet účastníkov je 10 osôb. V opačnom prípade sa výjazd neuskutoční.

Rezervácia je potvrdená uzavretím zmluvy o výjazdea úhrade zálohy vo výške 50 % z ceny výjazdu do 30.6. 2017, cena výjazdu pri rezervácií po tomto termíne bude kalkulovaná individuálne. 

Montenegro
Skadarske jazero
Kotor

„Vyžaduje veľa odvahy opustiť známe a zdanlivo bezpečné a osvojiť si niečo nové. Ale v tom, čo už nie je zmysluplné, nie je skutočne žiadna istota. Viac istoty je v dobrodružstve a vzrušení, pretože v pohybe je život a v zmene je sila.“

Chceme sa poďakovať za pekný výjazd, poskytované služby. Užili sme si to a šťastne sme sa vrátili domov.
S pozdravom Jojo a Iva.

13.5.2018
Výjazd České Švajčiarsko.

« Viac »

Alpské dobrodružstvo I.

18.7. - 21.7.2019
Uzávierka: 2.7.2019

Viac info