Custom Choppers Slovakia - cestovná agentúra

Malokarpatsko-dunajská jazda

7.4. - 9.4.2017

Objavte s nami čaro malebného vidieka severovýchodne od Bratislavy v pohorí Malé Karpaty, ktoré je známe svojimi pôvabnými dedinkami. Objavte s nami historické mestečká a hrady Južného Slovenska a Maďarska. Výjazd MALOKARPATSKO-DUNAJSKÁ JAZDA, Vás zavedie do známych aj menej známych končín.

Zažite najúžasnejšie miesta v Malých Karpatoch. Práve vďaka nim má tento región svoje čaro. Víno, ktorým je povestný široko - ďaleko, sa rodí na svahoch Malých Karpát, hôr s čistou vodou a listnatými stromami.

Navštívte jedno z najstarších miest na Slovensku, mesto na sútoku Váhu a Dunaja, Komárno. Ponúka hodnotné kultúrne pamiatky, najväčší pevnostný systém Rakúsko - Uhorska - Komárňanskú pevnosť, jadro mesta je pamiatkovou zónou.

Prejdite cez najjužnejšie mesto na Slovensku, ležiace na ľavom brehu Dunaja na Slovensko-maďarskej hranici. Štúrovo, ktoré priťahuje tisíce návštevníkov svojim zaujímavým kúpeľným prostredím.

Zážitky z Malých Karpát, Južného Slovenska a Maďarska môžete hľadať na každom kroku. A my vám v tom pomôžeme.

 

PROGRAM:

Vychutnajte si s nami jazdu cez malebnú krajinku, vinohrady a historické mestečká na úpätí Malých Karpát, južného Slovenska a Maďarska.

Trasu sme rozdelili na dva okruhy Malokarpatský a Dunajský okruh. Motorkárom známy okruh v krajnej časti západného Slovenska je práve malokarpatský okruh. Navštívime  ohromujúci hrad Červený Kameň. Prejdeme spolu približne 600 km cez Pezinok, Kuchyňu, Brezovú pod Bradlom, Červený Kameň. Dunajský okruh popri Dunaji cez Gabčíkovo, Komárno do Štúrova, Esztergomu...

V prípade záujmu pre Vás zorganizujeme ochutnávku vychýrených malokarpatských vín.

 

UBYTOVANIE:

Penzión sa nachádza vo vinárskom mestečku Pezinok. Súčasťou penziónu je reštaurácia a bar. Všetky ubytovacie jednotky majú kúpeľňu a káblovú TV s plochou obrazovkou. Súčasťou niektorých suít je balkón. Rybník Kejda sa nachádza 15 metrov od ubytovacieho zariadenia. Centrum mesta je vzdialené 1 km a bazén necelých 2,5 km od penziónu. Za príplatok môžete využiť súkromné ​​parkovanie na mieste. 

 V cene ubytovania je zahrnuté:

 • Raňajky
 • Wi-Fi pripojenie na internet v niektorých izbách

 

Cena výjazdu pre členov V.I.P. Club

 • 123 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

Cena výjazdu pre členov BONUS Club

 • 127 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

Cena výjazdu:

 • 129 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

 

Zahŕňa:

 • 2 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v penzióne
 • mestskú daň (za osobu a noc)
 • asistenčnú službu – v prípade potreby je pripravené auto, ktoré Vás aj Váš motocykel bezpečne privezie domov (PHM nie je v cene)
 • služby doprovodu
 • organizáciu
 • program
 • realizáciu výjazdu
 • Doplatok za jednolôžkovú izbu: 37 Eur

 Minimálny počet účastníkov je 10 osôb. V opačnom prípade sa výjazd neuskutoční.

Rezervácia je potvrdená uzavretím zmluvy o výjazde a úhrade zálohy vo výške 50 % z ceny výjazdu do 31.3.2017, cena výjazdu pri rezervácií po tomto termíne bude kalkulovaná individuálne. 

Bradlo
Devín
Ostrihom

„Vyžaduje veľa odvahy opustiť známe a zdanlivo bezpečné a osvojiť si niečo nové. Ale v tom, čo už nie je zmysluplné, nie je skutočne žiadna istota. Viac istoty je v dobrodružstve a vzrušení, pretože v pohybe je život a v zmene je sila.“

Chceme sa poďakovať za pekný výjazd, poskytované služby. Užili sme si to a šťastne sme sa vrátili domov.
S pozdravom Jojo a Iva.

13.5.2018
Výjazd České Švajčiarsko.

« Viac »

Alpské dobrodružstvo I.

18.7. - 21.7.2019
Uzávierka: 2.7.2019

Viac info