Custom Choppers Slovakia - cestovná agentúra

Jadranská spanilá jazda

25.8. - 1.9.2018
Uzávierka: 16.8.2018

Chorvátske mesto Makarska je obľúbeným letoviskom strednej Dalmácie a akýmsi centrom známej Makarskej riviéry. Nájdete tu krásne pláže z oblých kameňov obmývané priezračnými vodami Jadranského mora a lemované promenádami, týčiace sa pohorie Biokovo a zaujímavé historické pamiatky. V bezprostrednom okolí je množstvo možností na motovýlety. Ak Vás oslovila jazda na sklonku leta po nádhernej Makarskej riviére tak potom je tu pre Vás výjazd JADRANSKÁ SPANILÁ JAZDA 2018.

 

PROGRAM:

Výjazd má osem dní, počas ktorých prejdeme približne 2300 km. Prvú noc na ceste do Makarskej prenocujeme v penzióne v mestečku Oroslavie je to približne 333 km mimo diaľnic. Na samotnej Makarskej strávime 5 nocí, cesta z Oroslavie má 450 km mimo diaľnic. Na každý deň výjazdu je starostlivo pripravená trasa a zaujímavý program. Je sa na čo tešiť.

 

UBYTOVANIE: 

25.8. 26.8. –hotel sa nachádza v Oroslavje, v blízkosti diaľnice A2 vedúcej do Záhrebu, 20 km od hlavného mesta. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, raňajky formou bufetu a bezplatné parkovisko. Všetky izby majú kúpeľňu a satelitnú TV.

26.8. – 31.8. Makarska - ubytovanie sa nachádza 12 minút chôdze od pláže. Penzión ponúka reštauráciu s terasou a barom a ubytovanie v izbách a štúdiách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou a satelitnou TV. K dispozícii je vám aj bezplatné súkromné parkovisko. Penzión sa nachádza približne 350 metrov od promenády a centra mesta a 550 metrov od hlavnej pláže. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky formou bufetu, ktoré sú pre vás pripravené v reštaurácii. V reštaurácii si môžete vybrať aj z menu rôznych špecialít z mäsa a rýb. Počas pobytu môžete relaxovať na spoločnej terase. Predajňa potravín je vzdialená len 30 metrov a trajektový prístav, z ktorého premávajú spoje na ostrov Brač, približne 450 metrov od penziónu. Turistická trasa, ktorá vedie až na pohorie Biokovo, sa nachádza len pár metrov od penziónu. Vstup do prírodného parku Biokovo je vzdialený 7 km. 

31.8 – 1.9. - hotel sa nachádza v Oroslavje, v blízkosti diaľnice A2 vedúcej do Záhrebu, 20 km od hlavného mesta. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, raňajky formou bufetu a bezplatné parkovisko. Všetky izby majú kúpeľňu a satelitnú TV.

V cene ubytovania je zahrnuté:

 • Raňajky
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • Parkovisko

 

Cena výjazdu:

 • 549 Eur/osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

 

 Zahŕňa:

 • ubytovanie na 7 nocí
 • služby doprovodu
 • organizáciu
 • program
 • realizáciu výjazdu
 • sprievodné vozidlo Mercedes Viano, ktoré je vybavené zariadením na menšie opravy počas výjazdu, možnosť odvozu nepojazdného motocykla ako aj motocyklistu v prípade zdravotných komplikácií, technických problémov, PHM nie je v cene

Nezahŕňa:

 • Stravu
 • PHM
 • Cestovné poistenie

Doplatok za jednolôžkovú izbu: 159 Eur

Rezervácia je potvrdená uzavretím zmluvy o výjazde a úhrade zálohy vo výške 50 % z ceny výjazdu do 16.8.2018, cena výjazdu pri rezervácií po tomto termíne bude kalkulovaná individuálne.

Organizátor výjazdu si vyhradzuje právo na zmenu termínu, ubytovania, prípadne úpravu ceny v odôvodnených prípadoch. Takáto skutočnosť bude včas oznámená.

 

Brela
Dalmácia
Biokovo

„Vyžaduje veľa odvahy opustiť známe a zdanlivo bezpečné a osvojiť si niečo nové. Ale v tom, čo už nie je zmysluplné, nie je skutočne žiadna istota. Viac istoty je v dobrodružstve a vzrušení, pretože v pohybe je život a v zmene je sila.“

Chceme sa poďakovať za pekný výjazd, poskytované služby. Užili sme si to a šťastne sme sa vrátili domov.
S pozdravom Jojo a Iva.

13.5.2018
Výjazd České Švajčiarsko.

« Viac »

Alpské dobrodružstvo I.

18.7. - 21.7.2019
Uzávierka: 2.7.2019

Viac info