Custom Choppers Slovakia - cestovná agentúra

Bosna Hercegovina

14.7. - 21.7.2018
Uzávierka: 29.6.2018

Nádherné národné parky s krásnymi prírodnými scenériami. To je  letný výjazd BOSNA HERCEGOVINA 2018.

 

PROGRAM:

Výjazd má osem dní, počas ktorých prejdeme približne 2800 km. Prvú noc na ceste do letoviska v Neume prenocujeme v Sarajeve. Sarajevo je nádherné mesto s nádychom orientu. Trh Baščaršija má množstvo romantických uličiek, maličké obchodíky s množstvom ručne vyrobených suvenírov. Večer si pozrieme mesto a zájdeme do Sarajevského pivovaru. V Neume budeme ubytovaní len 2 minúty chôdze k nádhernej pláži. Prejdeme nádherné miesta ako Mostar, vodopády Kravice, historické mesto Blagaj, Národný park Biokovo, pevnosť Ston.

 

UBYTOVANIE: 

14.7. -15.7. - Sarajevo - hotel sa nachádza v Sarajeve, 700 metrov od bazáru Baščaršij a fontány Sebilj. V hoteli je reštaurácia a spoločný salónik. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch ubytovacieho zariadenia a súkromné parkovisko na mieste. Všetky izby majú koberec a ponúkajú káblovú TV, priestor na posedenie a súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo so sprchovacím kútom. K dispozícii sú papuče a bezplatné toaletné potreby. Za príplatok hotel ponúka kúpeľné a wellness centrum s krytým bazénom a vírivkou a možnosť objednania masáže.

15.7. – 20.7. - Neum – Penzión sa nachádza len 20 metrov od verejnej pláže a 1 km od centra mesta Neum. K dispozícii v ňom máte reštauráciu s terasou a príslušenstvo na stolný tenis. Ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Vo všetkých izbách nájdete balkón a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Okrem toho máte v každej k dispozícii TV s plochou obrazovkou a chladničku. Počas pobytu môžete relaxovať v záhrade s grilom. V blízkosti hotela je vám k dispozícii bezplatné verejné parkovisko. Najbližší obchod s potravinami a pekáreň nájdete vo vzdialenosti 500 metrov.

20.7 – 21.7. -  Doboj, Bosna a Hercegovina, hotel v meste Doboj má bar a reštauráciu. Všetky izby majú TV s plochou obrazovkou so satelitnými programami a vlastnú kúpeľňu. V hoteli je k dispozícii bezplatné WiFi a súkromné parkovisko.

 V cene ubytovania je zahrnuté:

 • Kontinentálne raňajky
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • Parkovisko

 

Cena výjazdu:

 • 499 Eur / osoba (dvojlôžková izba obsadená dvoma osobami)

 

Zahŕňa:

 • ubytovanie na  7 nocí v hoteloch, 3*a 4*, v dvojlôžkovej izbe
 • služby doprovodu
 • organizáciu
 • program
 • realizáciu výjazdu
 • sprievodné vozidlo Mercedes Viano, ktoré je vybavené zariadením na menšie opravy počas výjazdu, možnosť odvozu nepojazdného motocykla ako aj motocyklistu v prípade zdravotných komplikácií, technických problémov, PHM nie je v cene
 • Doplatok za jednolôžkovú izbu: 159 Eur

Cena nezahŕňa:

 • cestovné poistenie
 • stravu
 • PHM

Rezervácia je potvrdená uhradením zálohy vo výške 50 % z ceny do 29.6.2018.

Organizátor výjazdu si vyhradzuje právo na zmenu termínu, ubytovania, prípadne úpravu ceny v odôvodnených prípadoch. Takáto skutočnosť bude včas oznámená.

Montenegro
Skadarske jazero
Kotor

„Vyžaduje veľa odvahy opustiť známe a zdanlivo bezpečné a osvojiť si niečo nové. Ale v tom, čo už nie je zmysluplné, nie je skutočne žiadna istota. Viac istoty je v dobrodružstve a vzrušení, pretože v pohybe je život a v zmene je sila.“

Chceme sa poďakovať za pekný výjazd, poskytované služby. Užili sme si to a šťastne sme sa vrátili domov.
S pozdravom Jojo a Iva.

13.5.2018
Výjazd České Švajčiarsko.

« Viac »

Alpské dobrodružstvo I.

18.7. - 21.7.2019
Uzávierka: 2.7.2019

Viac info